Porzellan

Zahl der Lose: 29

Herendi, Óherendi tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19,6 cm
11052.

Rufpreis:
6 000 HUF
29

Herend, óherendi tányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 19,6 cm
11053.

Rufpreis:
6 000 HUF
22

1942 Maugsch Gyula (1882-1946): Herendi porcelán kutyákat etető juhász figura, kézzel festett, jelzett (Maugsch 1942), hibátlan, m: 20 cm
11054.

Rufpreis:
3 000 HUF
45

1952 Herendi porcelán tányér mély és lapos Rákosi címerrel. Feltehetően gyártás előtti egyedi mintadarabok. Kézzel festett. Egyiken benyomott jelzéssel,  kopással d:25,5 cm
11055.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1952 Herendi porcelán mély tányér Rákosi címerrel. Feltehetően gyártás előtti egyedi mintadarab a festő nevével: R.M.-né V. Gy. 1952.. Kézzel festett.  Benyomott jelzéssel,  kopással d:25,5 cm
11057.

Rufpreis:
8 000 HUF
11

11058.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi Viktória mintás áttört porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
11059.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herendi narancsszín Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 20x17,5 cm
11060.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Viktória mintás bonbonniere.  Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm / Hand painted porcelain
11061.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Rothschild mintás porcelán süteményes  készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6+1 db
11062.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
20

Zsolnay eozin mázas angyalos talpas tál, pajzspecsétes jelzéssel, piros alapon. Jelzett, egy kis lepattanással, kopásokkal. d: 29 cm / Zsolnay eosin bowl with angels. With a small fault.
11063.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50
22

Zsolnay tanácsköztársasági vörös katona. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 41 cm
11064.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF