Foto

Zahl der Lose: 530

cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész aláírással és pecséttel jelzett vintage alkotása (Ősz), 12,8x18 cm
11580.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész aláírással és pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Jamboree), 12,8x17,8 cm
11581.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Kaszáspók), 18x13 cm
11582.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) makro szerkezeti fotója, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 17x11,5 cm
11583.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

cca 1932 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész aláírással és pecséttel jelzett vintage alkotása (Rabel), 13x17,3 cm
11584.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage alkotása (mészkő), 17,5x12,5 cm
11585.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

cca 1930 Kinszki Imre (1901-1945): Aszfaltozó munkások, pecséttel jelzett, 17x12 cm
11586.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

cca 1935 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész vintage alkotása, a szerző által feliratozva (Vespa germanica), 11x14 cm
11587.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által feliratozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (Hármashatár-hegy), 8,5x6 cm
11588.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Mezei virágok), 18x13 cm
11589.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (Finom falat leszel...), 8x6 cm
11590.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által feliratozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (Erzsébet-híd, ez a fotós 376. sz. felvétele, saját sorszámozása szerint), 7,5x6 cm
11591.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF