Foto Zahl der Lose: 530
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1932941
11580
34
110000
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész aláírással és pecséttel jelzett vintage alkotása (Ősz), 12,8x18 cm
2044707
11581
34
80000
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész aláírással és pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Jamboree), 12,8x17,8 cm 2044701
11582
34
50000
Photo
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Kaszáspók), 18x13 cm
1627599
11583
34
110000
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) makro szerkezeti fotója, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 17x11,5 cm
1932931
11584
34
110000
Photo
cca 1932 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész aláírással és pecséttel jelzett vintage alkotása (Rabel), 13x17,3 cm
1788592
11585
34
110000
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage alkotása (mészkő), 17,5x12,5 cm
899335
11586
34
110000
Photo
cca 1930 Kinszki Imre (1901-1945): Aszfaltozó munkások, pecséttel jelzett, 17x12 cm
2033063
11587
34
Photo
cca 1935 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész vintage alkotása, a szerző által feliratozva (Vespa germanica), 11x14 cm
2237738
11588
34
Photo
1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által feliratozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (Hármashatár-hegy), 8,5x6 cm
2237660
11589
34
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Mezei virágok), 18x13 cm
2237809
11590
34
Photo
cca 1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (Finom falat leszel...), 8x6 cm 2237811
11591
34
24000
Photo
1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által feliratozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (Erzsébet-híd, ez a fotós 376. sz. felvétele, saját sorszámozása szerint), 7,5x6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF