Foto Zahl der Lose: 530
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2237667
11592
34
26000
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (N. Verőce, vízisikló haragos állapotban), 11,7x16 cm 2237663
11593
34
Photo
1931 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által datált és sorszámozott (905) vintage fotó, 8,5x6,4 cm
2237658
11594
34
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett és aláírt vintage fotóművészeti alkotása (Hárman a padon), 10,5x15 cm 2237771
11595
34
Photo
cca 1935 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Lipótmező, illatos ibolya), 13x18 cm
2237775
11596
34
Photo
cca 1931 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által sorszámozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (ez a 803 sz. felvétele), 8,5x6,3 cm
2237779
11597
34
Photo
1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Kinszki Gáborka vízben játszik), 13x18 cm
2237784
11598
34
Photo
1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által feliratozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (Ördögorma), 8,3x6 cm
2237801
11599
34
Photo
1928 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által feliratozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (Mártonhegy, ez a fotós 29. sz. felvétele, saját sorszámozása szerint), 6x8,5 cm
2237786
11600
34
Photo
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Kirándulók pihenője), 13x18 cm
2237750
11601
34
Photo
cca 1932 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott vintage fotó, 14x11,5 cm
2237755
11602
34
Photo
1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által feliratozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (Rákos), 8,8x6,3 cm
2237764
11603
34
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Gyík), 11,8x14,6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF