Foto

Zahl der Lose: 530

cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (N. Verőce, vízisikló haragos állapotban), 11,7x16 cm
11592.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

1931 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által datált és sorszámozott (905) vintage fotó, 8,5x6,4 cm
11593.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett és aláírt vintage fotóművészeti alkotása (Hárman a padon), 10,5x15 cm
11594.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1935 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Lipótmező, illatos ibolya), 13x18 cm
11595.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1931 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által sorszámozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (ez a 803 sz. felvétele), 8,5x6,3 cm
11596.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Kinszki Gáborka vízben játszik), 13x18 cm
11597.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által feliratozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (Ördögorma), 8,3x6 cm
11598.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1928 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által feliratozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (Mártonhegy, ez a fotós 29. sz. felvétele, saját sorszámozása szerint), 6x8,5 cm
11599.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Kirándulók pihenője), 13x18 cm
11600.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1932 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott vintage fotó, 14x11,5 cm
11601.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által feliratozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (Rákos), 8,8x6,3 cm
11602.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Gyík), 11,8x14,6 cm
11603.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF