Foto Zahl der Lose: 530
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2237765
11604
34
Photo
cca 1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotója (Házi méh), 9x6,4 cm
2237768
11605
34
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Kilátás a Tündérhegyről), 13x18 cm
2237769
11606
34
Photo
1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által feliratozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (Majoros István portréja), 8,7x6,3 cm
2237791
11607
34
11000
Photo
1928 Kinszki Kató felvétele, Kinszki Imre (1901-1945) hagyatékában őrzött, feliratozott vintage fotó (Bp. éjjel), 5,5x6,4 cm
2237798
11608
34
11000
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által feliratozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (Papmacska), 17,2x12,6 cm
2237726
11609
34
Photo
1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által feliratozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (Állatkert, ez a szerző 727. sz. felvétele), 5,9x8,3 cm
2237720
11610
34
Photo
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Nagy bukó gácsérja), 11,7x16,8 cm
2237718
11611
34
Photo
cca 1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által feliratozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (Bp., dunai látkép), 5x8,3 cm
2237711
11612
34
Photo
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Halász les), 17x13 cm
2237699
11613
34
Photo
1931 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által datált és sorszámozott (862) vintage fotó, 6,5x7 cm
2237697
11614
34
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett és aláírt vintage fotóművészeti alkotása (Égig érő mezei növény), 18x13 cm
2237669
11615
34
Photo
1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által datált és sorszámozott (594) vintage fotó (Újlaki-hegy), 8x6,4 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF