Juwelen Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1878950
19048
335
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) négysoros nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 14 g 1878913
19049
335
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 7,7 g 1878964
19050
335
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, angyal függővel, jelzett, h: 49 cm, 2,8×1,5 cm, nettó: 5,8 g 1878968
19051
335
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 4,4 g 1878959
19052
335
Jewellery
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, áttört szív függővel, jelzett, h: 50 cm, 2,6×1,6 cm, nettó: 16,1 g 1878961
19053
335
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 4,4 g 1878946
19054
335
Jewellery
Ezüst(Ag) kétszínű fonott karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 2,6 g 1878908
19055
335
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos mintás kígyó nyaklánc, h: 40 cm, nettó: 9,4 g 1878361
19056
335
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) függő kövekkel, jelzett, h: 5,5 cm, bruttó: 6 g 1878359
19057
335
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) függő kövekkel, jelzett, h: 5,5 cm, bruttó: 5,4 g 1878938
19058
335
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 16 cm, nettó: 5,8 g 1878355
19059
335
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) pillangós karkötő. jelzett, max. h: 17 cm, nettó: 5,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF