Juwelen Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1879137
19036
335
Jewellery
Ezüst(Ag) apró köves fülbevalópár, jelzett, enyhe asszimmetriával, 1,3×1,3 cm, bruttó: 2,4 g 1879004
19037
335
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) szívszemes karkötő, jelzett, h: 40 cm, nettó: 8 g 1879018
19038
335
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) ametisztköves nyaklánc, jelzett, h: 64 cm, bruttó: 21 g 1879051
19039
335
Jewellery
Ezüst(Ag) mintás karperec, jelzett, d: 6,8 cm, nettó: 4,6 g 1878973
19040
335
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla szemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4 g 1878972
19041
335
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) vékony walles nyaklánc, gyönggyel díszített kagylós medállal, jelzett, h: 45 cm, 2,3×1,5 cm, bruttó: 7,4 g 1878971
19042
335
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört tulipánmintás karkötő, jelzett, h: 20,5 cm, nettó: 3,7 g 1878371
19043
335
Jewellery
Ezüst(Ag) tégely, monogrammal, jelzett, d: 3,5 cm, nettó: 12,3 g 1878904
19044
335
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív anker karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 46 g 1878970
19045
335
Jewellery
Ezüst(Ag) többszínű, fonott nyaklánc, h: 43 cm, nettó: 7,1 g 1878368
19046
335
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán pillangó bross, jelzés nélkül, 4×3 cm, nettó: 5,8 g 1878953
19047
335
Jewellery
Ezüst(Ag) golyódíszes fonott karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 5,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF