Juwelen

Zahl der Lose: 107

Ezüst(Ag) apró köves fülbevalópár, jelzett, enyhe asszimmetriával, 1,3×1,3 cm, bruttó: 2,4 g
19036.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) szívszemes karkötő, jelzett, h: 40 cm, nettó: 8 g
19037.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Aranyozott ezüst(Ag) ametisztköves nyaklánc, jelzett, h: 64 cm, bruttó: 21 g
19038.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) mintás karperec, jelzett, d: 6,8 cm, nettó: 4,6 g
19039.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) dupla szemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4 g
19040.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) vékony walles nyaklánc, gyönggyel díszített kagylós medállal, jelzett, h: 45 cm, 2,3×1,5 cm, bruttó: 7,4 g
19041.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) áttört tulipánmintás karkötő, jelzett, h: 20,5 cm, nettó: 3,7 g
19042.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) tégely, monogrammal, jelzett, d: 3,5 cm, nettó: 12,3 g
19043.

Rufpreis:
1 000 HUF
30

Ezüst(Ag) masszív anker karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 46 g
19044.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Ezüst(Ag) többszínű, fonott nyaklánc, h: 43 cm, nettó: 7,1 g
19045.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) filigrán pillangó bross, jelzés nélkül, 4×3 cm, nettó: 5,8 g
19046.

Rufpreis:
1 000 HUF
27

Ezüst(Ag) golyódíszes fonott karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 5,7 g
19047.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF