Juwelen Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1881883
19012
335
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos fonott nyaklánc, jelzett, h: 37 cm, nettó: 5,2 g 1881885
19013
335
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 39 cm, nettó: 6 g 1881887
19014
335
Jewellery
Ezüst(Ag) négyszögletes gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 6,3 g 1882213
19015
335
4200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, borostyán gömbökkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,1 g 1823003
19016
335
22000
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart füles, tejszínes kiöntő, jelzett, m: 9 cm, nettó: 119,8 g
1823246
19017
335
17000
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek tojástartó, jelzett, d: 9,6 cm, nettó: 83,1 g
1856721
19018
335
Jewellery
Ezüst női cigaretta tárca / Silver cigarette holder. 8x4,5 cm 57g 1881888
19019
335
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyós gyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 2,3 g 1882246
19020
335
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc, korallal díszített medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 5,9 g 1882251
19021
335
2200
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) filigrán virágos bross, jelzett, 2,5×4 cm, nettó: 3,9 g 1882256
19022
335
Jewellery
Ezüst(Ag) bross, filigrán díszítéssel, jelzés nélkül, 6×2 cm, nettó: 6,6 g
1882260
19023
335
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, gránát kövekkel, gyönggyel, jelzett, h: 36 cm, bruttó: 9,6 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF