Juwelen

Zahl der Lose: 107

Ezüst (Ag.) rózsafüzér és gyógyszeres dobozka, jelzett, nettó:8 g
19073.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag.) nyaklánc kereszttel és fülbevaló, korall berakással, jelzett, bruttó:15 g
19074.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag.) nyaklánc szecessziós kislány fej medállal, nettó:8 g
19075.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzett ezüst hamutál d:9 cm, 26,6 g / Silver ashtray
19076.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzett ezüst poháralátét / táka d:9,5 cm, 42.2g / Silver glass mat
19077.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag.) nyaklánc virág mintás zománcmedállal, jelzett, bruttó:4 g
19078.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag.) nyaklánc aranyozott szarvasos medállal,  jelzett, nettó: 15 g
19079.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag.) övcsat nielló díszítéssel, jelzés nélkül, bruttó: 32 g., 7×5 cm
19080.

Rufpreis:
12 000 HUF

Női ezüst gyűrű. Jelzett / Silver ring size:58 1,9g
19081.

Rufpreis:
1 800 HUF

19082.

Rufpreis:
12 000 HUF

19083.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db ezüst gyűrű 18,2 g
19084.

4 db ezüst gyűrű 18,2 g

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF