Juwelen Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1877700
19073
335
Jewellery
Ezüst (Ag.) rózsafüzér és gyógyszeres dobozka, jelzett, nettó:8 g 1877829
19074
335
15000
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc kereszttel és fülbevaló, korall berakással, jelzett, bruttó:15 g 1877831
19075
335
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc szecessziós kislány fej medállal, nettó:8 g 1830036
19076
335
Jewellery
Jelzett ezüst hamutál d:9 cm, 26,6 g / Silver ashtray
1830033
19077
335
Jewellery
Jelzett ezüst poháralátét / táka d:9,5 cm, 42.2g / Silver glass mat
1877841
19078
335
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc virág mintás zománcmedállal, jelzett, bruttó:4 g 1877839
19079
335
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc aranyozott szarvasos medállal, jelzett, nettó: 15 g
1877519
19080
335
Jewellery
Ezüst (Ag.) övcsat nielló díszítéssel, jelzés nélkül, bruttó: 32 g., 7×5 cm
1835943
19081
335
Jewellery
Női ezüst gyűrű. Jelzett / Silver ring size:58 1,9g 1846967
19082
335
Jewellery
Ezüst (Ag) mokkás kanál, 5 db, jelzett, h: 11,5 cm, nettó: 74 g 1835944
19083
335
Jewellery
1881562
19084
335
Jewellery
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF