Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 69

Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, jó állapotban.
16916.

Rufpreis:
800 HUF

16917.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

16918.

Rufpreis:
1 000 HUF

16919.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Scheiner, J[ulius]: Népszerű asztrofizika. Fordította: Dr. Wodetzky József. Bp., 1916, Természettudományi Társulat. Kiadói díszes egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, kopott, foltos borítóval.
16920.

Rufpreis:
1 600 HUF

Brillat-Savarin, Jean Anthelme: Az ízlés fiziológiája. Ford. Ambrus Zoltán, Ambrus Gizella. Első kiadás.  Bp. 1912. Singer és Wolfner. 1 t. 303 l. Korabeli félvászon kötésben
16921.

Rufpreis:
3 000 HUF

16922.

Rufpreis:
1 400 HUF

Magdics Gáspár: A természettudomány útjai Istenhez.  Bp., 1932, Szent István Társulat Kiadói papírkötésben, kissé gyűrött szélekkel
16923.

Rufpreis:
800 HUF

16924.

Rufpreis:
1 400 HUF

Elwyn Hartley Edwards: Lovak. Határozó Kézikönyvek. Bp.,1996, Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés
16925.

Rufpreis:
1 400 HUF

16926.

Rufpreis:
1 400 HUF

16927.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF