Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 69

Növényhatározó I-II. kötet. Bp.,1968, Tankönyvkiadó. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói nylon-kötés.
16904.

Rufpreis:
3 000 HUF

J. M. Charcot: Előadások az idegrendszer betegségeiről III. kötet. Fordította: Dr. Moravcsik Ernő Emil. Bp., 1889, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 367+4 p. Szövegközti fametszetes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel.
16905.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Fóti Mihály: Az orvostudomány és az élettan Nobel-Díjasai 1901-1973. Bp.,1975, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16906.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Vojnits András-Veres László: Rétek, legelők élővilága. Bp.,1991,Officina. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval, rajta névbejegyzéssel, firkált címlappal.
16907.

Rufpreis:
800 HUF

16908.

Rufpreis:
1 000 HUF

16909.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gál István: Ismerkedés a természettel. Maderspach Viola rajzaival. Bp., 1941. KM.E.NY. Kiadói félvászon kötésben
16910.

Rufpreis:
1 000 HUF

David Attenborough: Az élet erőpróbái. Fordította: Sárközy Elga. Bp.,1993, Park. Kiadói kartonált papírkötés.
16911.

Rufpreis:
800 HUF

16912.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

16913.

Rufpreis:
4 000 HUF

Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. V. kötet I. rész. Európa. Az Alpok és a Kárpátok hegyvidéke. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1899, Pleitz Fer. Pál. Korabeli sérült gerincű félvászon kötésben.
16914.

Rufpreis:
5 000 HUF

Prof. Dr.Görgényi-Göttche Oszkár: Tuberkulose im Kindesalter. Wien, 1951, Springer. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.  Mirkovits Gusztáv (1919-1996) orvos, egyetemi tanárnak szóló ajándékozási sorokkal egy tanítványától, dátumozva (1952. XII. 24.)
16915.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF