Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 69

Platen M(oritz): Az új gyógymód. I-II. kötet. Fordította: dr. László Frigyes. Bp.,(1900), Schroeter H. L., (Lipcse, Metzger és Wittig,) 1 t.+VIII+791 p.+7 t.+796-1510 p.+ 10 t. Kiadói egységes, illusztrált, díszes, festett, aranyozott, szecessziós egészvászon kötésben. Gerinc kopott, egy melléklet ragasztott, egy kötet kötése megerősített.
16892.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Dudich Endre: Rendszeres állattan. III. Ízeltlábú állatok. (Arthropoda.) Tudományos Gyűjtemény 22. Pécs, 1927, Danubia. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.
16893.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Müller Vilmos (szerk.): Klinikai Recipekönyv. 1-2. kötet. Bp.,1936, Franklin.Hatodik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
16894.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sterbetz István: Élő múzeumok. Bp.,1980, Natura. Kiadói kartonált papírkötés.
16895.

Rufpreis:
800 HUF

16896.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magyar gyógyszerkönyv táblázata. Bp.,1967, Medicina. VI. kiadás. Kiadó haránt alakú spirálkötés, jó állapotban.
16897.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Buday László: Orvosi alaktan. Előszóval ellátta: Dr. Herzog Ferenc. Bp.,1943, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói papírkötés, foltos, felvágatlan lapokkal.
16898.

Rufpreis:
1 000 HUF

16899.

Rufpreis:
800 HUF

16900.

Rufpreis:
3 000 HUF

16901.

Rufpreis:
3 000 HUF

16902.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

16903.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF