Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 69

16928.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16929.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Albert Schalle: A vízgyógyászat ABC-je, Bp. Arkánum, 1990
16930.

Rufpreis:
800 HUF

16931.

Rufpreis:
1 800 HUF

16932.

Rufpreis:
3 000 HUF

16933.

Rufpreis:
2 000 HUF

16934.

Rufpreis:
1 000 HUF

Brian Ward: Egészséges halak a lakásban. Bp., 1993. Maecenas.
16935.

Rufpreis:
800 HUF

16936.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Mészáros Sándor teleporvos naplója. Bp., 2005, n. n. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16937.

Rufpreis:
800 HUF

A természet világa sorozat 10 kötete, I-X. kötetek.A Királyi Magyar Természettudományi Társulat százéves fennállásának emlékére. Szerk. Bartucz Lajos. I-XI. kötet (teljes). I. A csillagos ég II. A légkör III. A Föld és a tenger IV. A Föld és az élet története V. A kémia és vívmányai 1. rész VI. A kémia és vívmányai 2. rész VII. A növény és élete 1. rész VIII. A növény és élete 2. rész IX. Az állat és élete 1. rész X. Az állat és élete 2. rész XI. Az ember 1. rész Bp. 1938- 1944. Egyetemi Ny. 11 db. A több ezer oldalas munka 45 színes, 226 fekete műmelléklettel, 2192 szövegközti képpel és 1 csillagtérképpel illusztrálva. Aranyozott kiadói félbőr-kötésben. Egységes, kissé kopott sorozat.
16938.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bakonyi Péter: Téboly - Terápia - Stigma  + Benedek István: Aranyketrec, Egy elmeosztály története
16939.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF