Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1825998
10060
333
Diószeghy László (1877-1942): Viharvert kunyhó 1918. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×38 cm 1861138
10061
333
D.L. jelzéssel: Rembrandt után: A vak meggyógyítása. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×31 cm
1864275
10062
333
15000
Dobroszláv József (1932-2016): Falu határában, akvarell, papír, paszpartuban, 26,5×46,5 cm
1871491
10063
333
Dóczi Pál (1888 -): BÚÉK 1917. Erotikus rajz. Akvarell, papír, jelzett. 14x9 cm 1846493
10064
333
Egry jelzéssel: Ülő férfi. Szén, papír, szakadással, gyűrődéssel, felcsavarva, 90×70 cm 1864758
10065
333
Elekessy jelzéssel: Tabán 1910. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 28×34,5 cm
1312551
10066
333
1056438
10067
333
1845540
10068
333
Faragó jelzéssel: Jelenés. Ceruza, papír, 38×27 cm
1838968
10069
333
Farkas jelzéssel: Lány, akvarell, papír, 41,5×30,5 cm
1860425
10070
333
Farkasházy jelzéssel: Curia. Akvarell-filc, papír, üvegezett kereteben, 20×29 cm
1865352
10071
333
Fábián Rózsa (1929-): Két bokor. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, keretben, 21×32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF