Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1838451
10036
333
Bortnyik jelzéssel: Kompozíció. Olaj, karton, üvegezett keretben, 52×36 cm 1863054
10037
333
Bortnyik Sándor (1893-1976): Kezeket fel! Linó, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×8,5 cm 1869292
10038
333
Bólyai Krisztina (?-): Modell. Olaj, vászon, 70×60 cm
1860484
10039
333
Böhm jelzéssel: Cigány lány a hegedűvel. Olaj, vászon, 80×60 cm
1812101
10040
333
Börtsök jelzéssel: Idilli kert. Olaj, karton, kis szakadással, üvegezett keretben, 50×60 cm
1869036
10041
333
Heinz Braun (1938-1986): Winterhor. Linómetszet, rizspapír, jelzett, felcsavarva, 28×41 cm
1866485
10042
333
Czigány jelzéssel: Női portré. Szén, papír, felcsavarva, 64×45 cm
1834528
10043
333
Czimra jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 70×50 cm 1869071
10044
333
Csanády András (1929- ): Csíkszentdomokosi templom, rézkarc, papír, jelzett, 40×49,5 cm 1848559
10045
333
28000
Csavlek András (1942-): Tükröződés. Olaj, farost, jelzett, 40×50 cm
1849497
10046
333
Csáky Lajos (1950-): Alkony. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 50×70 cm 1865319
10047
333
Csergezán jelzéssel: Jó fogás. Tus, papír, üvegezett keretben, 23×14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF