Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1835003
10084
333
30000
Gera Éva (1923-1996): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 58×70 cm
1863712
10085
333
100000
Gerzson Pál (1931-2008): Csendélet vasalóval. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm. Keretben.
1862073
10086
333
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István(1891-1956): Buborékfújók. Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, foltos, kis gyűrődéssel, 35×27 cm 1869064
10087
333
Gönczi Béla (1934-): Telekfalva, rézkarc, papír, jelzett, 40×49 cm 1869170
10088
333
Görög Rezső (1930- ):Mediterrán falu. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 39×71 cm
1833699
10089
333
Gulyás László (1960-): Turbános férfi. Rézkarc (14/25), papír, üvegezett keretben, jelzett, 14×13 cm
1833694
10090
333
Gulyás László (1960-): Balettpróba. Rézkarc (4/50), papír, üvegezett keretben, jelzett, 14×10 cm
1833687
10091
333
Gulyás László (1960-): Dudás. Rézkarc (19/30), papír, üvegezett keretben, jelzett, 12×8,5 cm
1833692
10092
333
Gulyás László (1960-): Matyi. Rézkarc (4/100), papír, üvegezett keretben, jelzett, 9×7,5 cm
1833686
10093
333
Gulyás László (1960-): Lovak. Rézkarc (24/100), papír, üvegezett keretben, jelzett, 8×9,5 cm
1833964
10094
333
Gulyás László (1960-): Csődör. Rézkarc (13/100), papír, üvegezett fa keretben, jelzett, 10×5,5 cm
1833974
10095
333
Gulyás László (1960-): Fehér póni. Rézkarc (14/100), papír, üvegezett fa keretben, jelzett, 11x7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF