Diószeghy László (1877-1942): Viharvert kunyhó 1918. Akvarell, papír, ... https://www.darabanth.com/de/333-Fernauktion/333.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Dioszeghy-Laszlo-1877-1942-Viharvert-kunyho-1918-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-keret~II1825998
1825998
10060
333
Beschreibung: Diószeghy László (1877-1942): Viharvert kunyhó 1918. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×38 cm
: vörös_iván