https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 244

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1911-1989 Vegyes úti könyv és prospektus tétel, 6 db: 1911 Die Städtischen Thermalbäder von Budapest. Bp.,1911, Druckerei der Haupt- u. Residenzstadt.,cca 1935 Győr. Bp., Pallas Nyomda.,1936 Genua. Olasz nyelvű úti prospektus, 1960 Circuits  en autobus á Budapest, 1970 Fővárosunk Budapest, 1989Cseke László: Visegrád. Változó állapotban, az egyik borítója hiányzik és középen hajtásnyommal.
1
15060.

1911-1989 Vegyes úti könyv és prospektus tétel, 6 db: 1911 Die Städtischen Thermalbäder von Budapest. Bp.,1911, Druckerei der Haupt- u. Residenzstadt.,cca 1935 Győr. Bp., Pallas Nyomda.,1936 Genua. Olasz nyelvű úti prospektus, 1960 Circuits en autobus á Budapest, 1970 Fővárosunk Budapest, 1989Cseke László: Visegrád. Változó állapotban, az egyik borítója hiányzik és középen hajtásnyommal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mihail Iljin: A Fekete-tengertől a Káspi-tóig. Fordította: Százdi István. Bp.,é.n.,Dante. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal illusztrálva. Kiadói kopott félvászon-kötés, az elülső szennylap és előzéklap kijár.
1
15061.

Mihail Iljin: A Fekete-tengertől a Káspi-tóig. Fordította: Százdi István. Bp.,é.n.,Dante. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal illusztrálva. Kiadói kopott félvászon-kötés, az elülső szennylap és előzéklap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes útikönyv, utazás témájú kiadvány tétel: térképek, prospektusok, útikönyvek, stb., érdekes anyag, 4,5 kg
1
15062.

Vegyes útikönyv, utazás témájú kiadvány tétel: térképek, prospektusok, útikönyvek, stb., érdekes anyag, 4,5 kg

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Moszkva. Bp., 1967, Helikon. a Szovjet Katonai Főparancsnokság ajándékozási bejegyzésével, levelével Sikár János alezredes részére. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. + Szovjetunió. Képes földrajz. Bp., 1977, Móra. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
15063.

Moszkva. Bp., 1967, Helikon. a Szovjet Katonai Főparancsnokság ajándékozási bejegyzésével, levelével Sikár János alezredes részére. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. + Szovjetunió. Képes földrajz. Bp., 1977, Móra. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pécs. Ortofotók. Szerk.: Székely László. Pécs, 2001, Székely és Társa Kiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
15064.

Pécs. Ortofotók. Szerk.: Székely László. Pécs, 2001, Székely és Társa Kiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vasvármegye. Szerk.: Dr. Sziklay János.-Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,1908, Apollo Irodalmi Társaság, XI+622 p. 31 t. (1 kihajtható, 4 színes, 1 kétlapos, 3 kihajtható térkép). Kiadói aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon-kötésben, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kisebb sérüléssel.
1
15065.

Vasvármegye. Szerk.: Dr. Sziklay János.-Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,1908, Apollo Irodalmi Társaság, XI+622 p. 31 t. (1 kihajtható, 4 színes, 1 kétlapos, 3 kihajtható térkép). Kiadói aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon-kötésben, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kisebb sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tata története I-II. kötet. I. kötet: (Az őskortól 1727-ig.) Szerk.: Kovács Emil. II. kötet: 1727-1970. Szerk.: Körmendi Géza. Tata, 1979-1984, Tata Város Tanácsa. Kiadói nyl-kötésben, kiadói papír védőborítóban, és kiadói papírkötésben, az I. köteten a papírborító foltos, hullámos, de egyébként jó állapotban. A II. kötet megjelent 2000 példányban.
1
15066.

Tata története I-II. kötet. I. kötet: (Az őskortól 1727-ig.) Szerk.: Kovács Emil. II. kötet: 1727-1970. Szerk.: Körmendi Géza. Tata, 1979-1984, Tata Város Tanácsa. Kiadói nyl-kötésben, kiadói papír védőborítóban, és kiadói papírkötésben, az I. köteten a papírborító foltos, hullámos, de egyébként jó állapotban. A II. kötet megjelent 2000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I-II. rész. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. II. rész. 1722-1945. Hőgyész, 1990-1998, Nagyközségi Közös Tanács-Hőgyész Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 3000 és 2000 példányban.
1
15067.

Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I-II. rész. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. II. rész. 1722-1945. Hőgyész, 1990-1998, Nagyközségi Közös Tanács-Hőgyész Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 3000 és 2000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pest megye monográfiája I./2 kötet- A honfoglalástól 1686-ig. Szerk.: Zsoldos Attila. Bp.,2001, Pest Megye Monográfia Közalapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.
1
15068.

Pest megye monográfiája I./2 kötet- A honfoglalástól 1686-ig. Szerk.: Zsoldos Attila. Bp.,2001, Pest Megye Monográfia Közalapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Heves megye kézikönyve. Handbook of Heves county. Szerk.: Guszmanné Nagy Ágnes. Magyarország megyei kézikönyvei 9. kötet. County Handbooks of Hungary. 9. hn., 1997, CEBA. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15069.

Heves megye kézikönyve. Handbook of Heves county. Szerk.: Guszmanné Nagy Ágnes. Magyarország megyei kézikönyvei 9. kötet. County Handbooks of Hungary. 9. hn., 1997, CEBA. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Józsa nagyközség 100 éve. 1872-1972, Szerk. Szücs Ernő. Debrecen, 1972, Józsa Nagyközségi Tanács VB. Kiadói papírkötés. Kiadói félvászon-kötés, a hátsó szennylapon tollas jegyzettel. A Józsa Nagyközség Tanácsa VB. titkárának aláírásával, ajándékozási sorokkal, és Józsa nagyközség pecsétjével. Megjelent 1500 példányban.
1
15070.

Józsa nagyközség 100 éve. 1872-1972, Szerk. Szücs Ernő. Debrecen, 1972, Józsa Nagyközségi Tanács VB. Kiadói papírkötés. Kiadói félvászon-kötés, a hátsó szennylapon tollas jegyzettel. A Józsa Nagyközség Tanácsa VB. titkárának aláírásával, ajándékozási sorokkal, és Józsa nagyközség pecsétjével. Megjelent 1500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tanulmányok Tolna megye történetéből III-IX.,XI. kötetek, összesen 8 db. Szerk.: Puskás Attila. K. Balog János. Szekszárd, 1972-1987, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói műbőr-kötésben. A IX. kötet 1500, a XI. kötet 1000 példányban jelent meg. A többi kötet 2000 példányban jelentek meg.
1
15071.

Tanulmányok Tolna megye történetéből III-IX.,XI. kötetek, összesen 8 db. Szerk.: Puskás Attila. K. Balog János. Szekszárd, 1972-1987, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói műbőr-kötésben. A IX. kötet 1500, a XI. kötet 1000 példányban jelent meg. A többi kötet 2000 példányban jelentek meg.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse