https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 244

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Horváth Elemér - Horváth Mária: Írások Budapestről. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félvászon kötésben.
1
15048.

Horváth Elemér - Horváth Mária: Írások Budapestről. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Josep Maria Montaner: Barcelona. Stadt und Architektur. Köln,1992, Benedikt Taschen. Kiadói papírkötés, német nyelven.
1
15049.

Josep Maria Montaner: Barcelona. Stadt und Architektur. Köln,1992, Benedikt Taschen. Kiadói papírkötés, német nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db fürdőkkel kapcsolatos könyv:  Széchényi gyógyfürdő. Széchényi Thermal Baths. Széchényi Heilbad. Bp.,2001, Budapest Gyógyfürdői és Hévízei Rt. Kiadói kartonált papírkötés.   Magyar Fürdőkalauz. Bp.,1997, Magyar Fürdőszövetség-Magyar Turizmus Rt.-Magyar Fürdővárosok Szövetsége-Magyar Almanach. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15050.

2 db fürdőkkel kapcsolatos könyv: Széchényi gyógyfürdő. Széchényi Thermal Baths. Széchényi Heilbad. Bp.,2001, Budapest Gyógyfürdői és Hévízei Rt. Kiadói kartonált papírkötés. Magyar Fürdőkalauz. Bp.,1997, Magyar Fürdőszövetség-Magyar Turizmus Rt.-Magyar Fürdővárosok Szövetsége-Magyar Almanach. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyv és nyomtatvány tétel Szentendréről és környékéről, helytörténeti, művészeti témájú könyvek, folyóiratok, kiállítási katalógusok stb., érdekes, átnézésre érdemes anyag, egy banános doboznyi
1
15051.

Vegyes könyv és nyomtatvány tétel Szentendréről és környékéről, helytörténeti, művészeti témájú könyvek, folyóiratok, kiállítási katalógusok stb., érdekes, átnézésre érdemes anyag, egy banános doboznyi

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A "Tájak, korok, múzeumok kiskönyvtára" sorozat számos füzete, közte kevés ismétlődéssel, összesen 70 db
1
15052.

A "Tájak, korok, múzeumok kiskönyvtára" sorozat számos füzete, közte kevés ismétlődéssel, összesen 70 db

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Borsos Balázs: Vadészakról vadnyugatra. Bp.,2000, Osiris. Kiadói papírkötés.
1
15053.

Borsos Balázs: Vadészakról vadnyugatra. Bp.,2000, Osiris. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Holdvilág. Ladak arcképe. Szerk.: Simon Katalin. Szabó Zoltán fotóival. hn.,2002, Nap, Szél és Csillagok Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15054.

Holdvilág. Ladak arcképe. Szerk.: Simon Katalin. Szabó Zoltán fotóival. hn.,2002, Nap, Szél és Csillagok Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lendvai Rezső: A Szombathelyi Önkéntes Tűzöltó- és Mentő Egylet története. Szombathely, 2004, Vas Megyei Mentésügyi Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés,
1
15055.

Lendvai Rezső: A Szombathelyi Önkéntes Tűzöltó- és Mentő Egylet története. Szombathely, 2004, Vas Megyei Mentésügyi Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés,

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hazai utazók Erdélyben. Összeáll. Szeremlei László. Kolozsvár, 1942, Lepage Lajos. Kiadói félvászon-kötésben, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.
1
15056.

Hazai utazók Erdélyben. Összeáll. Szeremlei László. Kolozsvár, 1942, Lepage Lajos. Kiadói félvászon-kötésben, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mojzes Ildikó: Üdvözlet Rákospalotáról és Pestújhelyről (Képeslapok 1899-1945) Rákospalota, 2005
1
15057.

Mojzes Ildikó: Üdvözlet Rákospalotáról és Pestújhelyről (Képeslapok 1899-1945) Rákospalota, 2005

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp.,1937, Grill Károly. Második, bővített kiadás. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
1
15058.

Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp.,1937, Grill Károly. Második, bővített kiadás. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kovaltsik Sándor: Utazásaim, külföldi élményeim. Amíg a Piccoloból szakember lesz. Bp., 1931, Fortuna nyomda, 94+16 p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói fűzött kartonborítóban, a gerince részben elvált a borítótól, foltos, felvágatlan példány.
1
15059.

Kovaltsik Sándor: Utazásaim, külföldi élményeim. Amíg a Piccoloból szakember lesz. Bp., 1931, Fortuna nyomda, 94+16 p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói fűzött kartonborítóban, a gerince részben elvált a borítótól, foltos, felvágatlan példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse