Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1724740
15048
333
Books: Travelling, Local History
Horváth Elemér - Horváth Mária: Írások Budapestről. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félvászon kötésben.
1825774
15049
333
1845258
15050
333
2 db fürdőkkel kapcsolatos könyv: Széchényi gyógyfürdő. Széchényi Thermal Baths. Széchényi Heilbad. Bp.,2001, Budapest Gyógyfürdői és Hévízei Rt. Kiadói kartonált papírkötés. Magyar Fürdőkalauz. Bp.,1997, Magyar Fürdőszövetség-Magyar Turizmus Rt.-Magyar Fürdővárosok Szövetsége-Magyar Almanach. Kiadói kartonált papírkötés.
1865543
15051
333
Vegyes könyv és nyomtatvány tétel Szentendréről és környékéről, helytörténeti, művészeti témájú könyvek, folyóiratok, kiállítási katalógusok stb., érdekes, átnézésre érdemes anyag, egy banános doboznyi
1865577
15052
333
A "Tájak, korok, múzeumok kiskönyvtára" sorozat számos füzete, közte kevés ismétlődéssel, összesen 70 db 1868450
15053
333
Borsos Balázs: Vadészakról vadnyugatra. Bp.,2000, Osiris. Kiadói papírkötés.
1868366
15054
333
Holdvilág. Ladak arcképe. Szerk.: Simon Katalin. Szabó Zoltán fotóival. hn.,2002, Nap, Szél és Csillagok Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1868374
15055
333
Lendvai Rezső: A Szombathelyi Önkéntes Tűzöltó- és Mentő Egylet története. Szombathely, 2004, Vas Megyei Mentésügyi Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, 1532987
15056
333
Hazai utazók Erdélyben. Összeáll. Szeremlei László. Kolozsvár, 1942, Lepage Lajos. Kiadói félvászon-kötésben, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.
1839916
15057
333
Mojzes Ildikó: Üdvözlet Rákospalotáról és Pestújhelyről (Képeslapok 1899-1945) Rákospalota, 2005 1825879
15058
333
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp.,1937, Grill Károly. Második, bővített kiadás. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. 1725850
15059
333
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF