https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 244
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1870520
15012
333
0
3000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Orbán Balázs: Háromszék. Kiegészítések a Székelyföld leírásához. Sepsiszentgyörgy, 2002, Charta Kft. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1865386
15013
333
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kubinyi András: Tanulmányok Budapest középkori történetéről. 1-2. köt. Bp., 2009, Budapest Főváros Levéltára. CD-melléklettel! Papírkötésben, szép állapotban. 1743696
15014
333
0
9000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Hankó Vilmos: Székelyföld. Bp., é. n., Lampel Róbert - Erdélyért Kárpát-egyesület. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti borító felhasználásával. Rajta rajzok. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1848248
15015
333
0
2400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig. Bp.,1895, Deutsch Zsigmond és Társa. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Frankl és Werner-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1868355
15016
333
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Jenő-Nagy Eszter Dóra: Kaszó 600 éve. Tényekben, anekdotákban és képekben... Kaszó, 2004, HM Kaszó Erdőgazdaság Rt. Kiadói kartonált papírkötés. 1869141
15017
333
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Tettek-tervek. II. A Kállay-kormány munkássága és politikája. (1942. okt. 1.-1943. szept. 30.) Bp.,1943,Stádium-ny. Kiadói papírkötés, 4 oldalon ceruzás bejegyzésekkel, szakadozott, sérült borítóval, szakadt lapszélekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
1866957
15018
333
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Griebens Kleiner Führer für die Rhein Reise. Berlin, 1900. Goldschmidt. 125p. + térképek
Das Lot is nicht erreichbar
1862080
15019
333
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Meyers Reisebücher: Deutsche Alpen, Erster Teil. Leipzig und Wien 1910. 384+64p. Aranyozott egészvászon kötésben. Térképekkel
Das Lot is nicht erreichbar
1863277
15020
333
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Székely Zoltán: Zetevára. Jelentés a Székely Nemzeti Múzeum 1946. évi ásatásáról. Székely Nemzeti Múzeum kiadványai 7. Szepsiszentgyörgy, 1949,Graiul Liber-ny.,29+3 p.+4 t. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1863773
15021
333
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Törs Kálmán: Margit-sziget. Pest, 1872, Athenaeum, 4+137+3 p. Kiadói papírkötés, foltos, széteső állapotban, hiányzó metszetekkel és lapokkal (19/20., 23/24.,37/38.,81/82.,89/90., 91/92., 97/98., 117/118.,121/122.,133/134.,135/136. ), hiányzó térképpel.
Das Lot is nicht erreichbar
1860653
15022
333
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Klösz György - Lugosi Lugo László: Budapest 1900-2000. Bp., 2001, Vince. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1860655
15023
333
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Éhen Gyula: A modern város. Szombathely, 1897. Bertalanffy. Reprint kiadás!
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse