15015.
Beendet 333. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Dr. Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig. Bp.,1895, Deutsch Zsigmond és Társa. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Frankl és Werner-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval.