Juwelen Zahl der Lose: 65
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1846780
19060
331
120000
Jewellery
14K arany, mechanikus zsebóra, hibátlan számlappal, működő, szép állapotban br 93 g / Gold pocket watch 1453726
19061
331
140000
Jewellery
Ezüst (Ag.) tárgyak, sérültek, közte három antik ezüst, összesen: 5 db, nettó: 710 g
1448817
19062
331
80000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (CS), kis hibákkal, m:28 cm, nettó:429 g
1448768
19063
331
70000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (SB), kis horpadásokkal, nettó:365 g, m:30 cm
1620743
19064
331
70000
Jewellery
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF