Juwelen Zahl der Lose: 65
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1758958
19048
331
8500
Jewellery
Ezüst (Ag.) leveles tálka, jelzett, nettó: 28 g, 12×12 cm 1835376
19049
331
Jewellery
3 db jelzett, ezüst nyelű kés 1847601
19050
331
50000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) hiányos díszmagyar garnitúra, jelzett (13), összesen: 13 db, nettó:178 g 1638954
19051
331
Jewellery
Jelzett niellós zománcozott ezüst zsebóratok. Szép állapotú zománccal / NIello silver pocket watch case d:5,1 cm
1706036
19052
331
34000
Jewellery
Ezüst (Ag.) szalvétatartó, jelzett, m: 9,5 cm, nettó 103 g
1821553
19053
331
24000
Jewellery
1826507
19054
331
32000
Jewellery
Ezüst(Ag) váza, jelzett, m: 11,5 cm, nettó: 129 g
1723943
19055
331
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) kések, 6 db, jelzett, h: 20 cm, nettó: 271 g
1769900
19056
331
14000
Jewellery
cca 1900 Ezüst tál gravírozással. Sérült. d 19 cm 129 g / Silver tray. Damaged.
1635246
19057
331
110000
Jewellery
cca 1920 Benrus 18K jelzett fehérarany női karóra 8 brillel, zafirral. Működő, jó állapotban, bőr szíjjal. / Benrus 18K white gold womens watch with small diamonds and sapphire. Works well. With leather band. 1800486
19058
331
400000
Jewellery
1812139
19059
331
150000
Jewellery
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF