Juwelen

Zahl der Lose: 65

Ezüst (Ag.) leveles tálka, jelzett, nettó: 28 g, 12×12 cm
19048.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

3 db jelzett, ezüst nyelű kés
19049.

3 db jelzett, ezüst nyelű kés

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik ezüst (Ag.) hiányos díszmagyar garnitúra, jelzett (13), összesen: 13 db, nettó:178 g
19050.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Jelzett niellós zománcozott ezüst zsebóratok. Szép állapotú zománccal / NIello silver pocket watch case d:5,1 cm
19051.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag.) szalvétatartó, jelzett, m: 9,5 cm, nettó 103 g
19052.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

19053.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst(Ag) váza, jelzett, m: 11,5 cm, nettó: 129 g
19054.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst(Ag) kések, 6 db, jelzett, h: 20 cm, nettó: 271 g
19055.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

cca 1900 Ezüst tál gravírozással. Sérült. d 19 cm 129 g / Silver tray. Damaged.
19056.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

19057.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

19058.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

19059.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF