https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 260
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1845990
15048
331
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga". Az északi sarktengeren 1899-1900. 1-2. köt. Bp., é. n., Lampel. Sérült, kopott díszes vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1845442
15049
331
0
1400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. 1-2. köt. Bp., é. n., Révai. Kicsit sérült félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. 1849737
15050
331
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas György: Gidres-gödrös Mogyoród. Mogyoród, 1988, Mogyoród Község Tanácsa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált.Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1848286
15051
331
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Mihail Iljin: A Fekete-tengertől a Káspi-tóig. Fordította: Százdi István. Bp.,é.n.,Dante. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal illusztrálva. Kiadói kopott félvászon-kötés, az elülső szennylap és előzéklap kijár.
Das Lot is nicht erreichbar
1845092
15052
331
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyv tétel, 2 db: Hála József: Pávai-Vajna Ferenc néprajzi megfigyelései és fényképei Nagyenyed környékéről és a Radnai-Havasok vidékéről. Különlenyomat a Ház és Ember 7. (1991) kötetéből, 175-194 oldal. Szentmihályi Imre: A felsőszenterzsébeti füstösház. Különlenyomat a Zalai Gyűjtemény II. kötetéből. Zalaegerszeg, 1974, 103-173. oldal. 1825774
15053
331
0
4000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Josep Maria Montaner: Barcelona. Stadt und Architektur. Köln,1992, Benedikt Taschen. Kiadói papírkötés, német nyelven.
Das Lot is nicht erreichbar
1845984
15054
331
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Salgótarján története. Szerk.: Szabó Béla. Salgótarján, 1972. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1846189
15055
331
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Majdán Béla: Egy magyarországi kisváros építészeti emlékei. Balassagyarmat, 1989, Nógrád Megyei Nyomdaipari Vállalat. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1846209
15056
331
0
2800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Mikó Sándor: Nagylózs. Egy Sopron környéki falu története. Bp., 1998, Nagylózs község önkormányzata. Dedikált! Papírkötésben, jó állapotban. 1845258
15057
331
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
2 db fürdőkkel kapcsolatos könyv: Széchényi gyógyfürdő. Széchényi Thermal Baths. Széchényi Heilbad. Bp.,2001, Budapest Gyógyfürdői és Hévízei Rt. Kiadói kartonált papírkötés. Magyar Fürdőkalauz. Bp.,1997, Magyar Fürdőszövetség-Magyar Turizmus Rt.-Magyar Fürdővárosok Szövetsége-Magyar Almanach. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1833033
15058
331
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
1914 Kassuba Domokos: A Ciszterci Rend egri kath. főgimnáziumának értesítője az 1913-1914. tanévről. Eger, 1914, Érseki Liceum, 373 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, gyűrött lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1834360
15059
331
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Károlyi Zsigmond - Nemes Gerzson: A Közép-Tiszavidék vízügyi múltja II. 1846-1944 Vízügyi Dok. Szolg. Vállalat, 1975
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse