Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 260

15540.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Sven Hedin: Ázsia szívében I. kötet. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. 59 képpel és 1 térképpel és 63 képpel és 1 térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó térképpel.
15541.

Rufpreis:
1 800 HUF

15542.

Rufpreis:
1 800 HUF

Cholnoky Jenő: A sárkányok országából I. kötet. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Fekete-fehér fotókkal, szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
15543.

Rufpreis:
2 000 HUF

Budapest Enciklopédia. Bp., 1972, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
15544.

Rufpreis:
1 000 HUF

1929 Rendőrségi zsebkönyv. Budapesti útmutató és címtár 1929. IX. évf. [Bp.,1929,Pallas.] Korabeli reklámokkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, a gerinc sérült, az elejéről a címlap és pár lap hiányzik, egy lap szakadt.
15546.

Rufpreis:
1 000 HUF

Roland Birkhold: Finnország. Marco Polo. Bp.,é.n., Corvina. Kiadói papírkötés. +Hélene le Tac: Helsinki. National Geographic Városjárók Zsebkalauza. Bp., 2010, Geographia. Kiadói papírkötés.
15547.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói festett egészvászon kötésben, jó állapotban.
15548.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gina Lazenby: Feng shui és lakberendezés - Új út a belső tér megformálásához - Új út a belső tér megformálásához. Bp., 2007. Park Kiadó.
15549.

Rufpreis:
1 400 HUF

15551.

Rufpreis:
800 HUF

Varga Ferenc: Szolnoki séták, Szolnok Városi Tanács Művelődési Osztály, 1990
15552.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

15553.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF