1929 Rendőrségi zsebkönyv. Budapesti útmutató és címtár 1929. IX. évf. [Bp.,1929,Pallas.] Korabeli reklámokkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, a gerinc sérült, az elejéről a címlap és pár lap hiányzik, egy lap szakadt.