https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 260
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1795889
15680
331
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Gink Károly: Dorog. Bp., 1981. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó
Das Lot is nicht erreichbar
1789437
15681
331
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Balás Gábor: A székelyek nyomában. Bp., 1984, Panoráma. Vászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1792053
15682
331
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
F. Tóth Pál: Kecskemét. Panoráma Képeskönyvek. Kecskemét, 1979, Kecskemét Városi Tanács. Rengeteg fotóval illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1758476
15684
331
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Gerő László-Sedlmayr János: Pápa.Városképek-Műemlékek. Bp., 1959, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban. 1758478
15685
331
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Rados Jenő: Tata. Városképek-Műemlékek. Bp., 1964, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban. 1758481
15686
331
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Korompay György: Veszprém. Városképek-Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki. 2., átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, kissé szakadozott papírborítóval, jó állapotban. 1640426
15687
331
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Horváth Zoltán: Kézikönyv az Európai Unióról. Bp., 2002, Magyar Országgyűlés. Ötödik, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói papírkötés. 1630329
15689
331
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyvtétel, 2 db: Bemutatkozik Magyarország. Bp., 2007, Magyar Almanach. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Sándor Anna: Miért szeressük Hollandiát? Bp.,2000, Göncöl. Kiadói papírkötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse