Czeglédy Károly: Magyar őstörténeti tanulmányok. Budapest Oriental Reprints. Series A 2. Szerk.: Schütz Ödön. Bp.,1985, Kőrösi Csoma Társaság-MTA Könyvtára. Kiadói papírkötésben. Megjelent 800 példányban.
Vámbéry Ármin: A magyarság keletkezése és gyarapodása. Bp., 1989, Holnap. Kiadói kartonált papírkötés. Az 1895. évi kiadás (Bp., Franklin) reprintje, jó állapotban.
Max von Boehn: Die Mode. Menschen und Moden im im 19. Jahrhundert. II. kötet: 1818-1842. München, 1907, F. Bruckmann A.G. Német nyelven. Rengeteg illusztrációval. Átkötött egészvászon-kötés./ Rebounded linen-binding, in German language.
Max von Boehn: Die Mode. Menschen und Moden im im 17. Jahrhundert. München, 1913, F. Bruckmann A.G. Német nyelven. Rengeteg illusztrációval. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. /Paperbinding, with worh cover, in German language.