Bücher: Militaria Zahl der Lose: 51
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1770340
15583
323
Books: Military
Kiss József háborús versei. Bp., 1915, A Hét. Kissé kopott papírkötésben, jó állapotban.
1758654
15584
323
Books: Military
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban, a karton-tok szakadt, sérült, egyébként jó állapotban. 1732335
15585
323
Books: Military
Cseh Valentin: A nándorfehérvári csata 1456. Bp., 2016, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF