Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 51

Dombrády Lóránd: Hadsereg és politika Magyarországon 1938-1944. Bp.,1986, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15571.

Rufpreis:
800 HUF

15572.

Rufpreis:
800 HUF

Kovács Nándor (szerk.): Békeőrségben. Bp., 1984, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15573.

Rufpreis:
1 000 HUF

Len Deighton: Vadászrepülők. Európa Könyvkiadó, 2013
15574.

Rufpreis:
800 HUF

Marshall, [George]: Így győztünk... Bp., é. n., Mgyar-Amerikai Társaság - Franklin Társulat. Kissé laza, kopott vászonkötésben, kiadói számozással
15575.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gyalog Ödön: "Horthy Miklós katonája vagyok..." Egy tüzérszázados emlékiratai. Bp., 1992, General Press. Egészbőr kötésben, védőborítóval, jó állapotban.
15576.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db II. világháborúval foglalkozó könyv: A nácik kincse,  Kurt Rieder: A III. Birodalom ászai. Földi Pál: Légiháború 1939-1945.
15577.

Rufpreis:
1 000 HUF

Burkert-Matußek-Obschernitzki: Zerstört, besiegt, befreit. Der Kampf um Berlin bis zur Kapitulation 1945. Berlin, Edition Hentrich. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban / paperback, little damaged condition
15578.

Rufpreis:
1 600 HUF

15579.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15580.

Rufpreis:
1 400 HUF

15581.

Rufpreis:
1 000 HUF

15582.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF