Bücher: Militaria Zahl der Lose: 51
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1698783
15547
323
Books: Military
(Johan) Huizinga: Válogatott tanulmányok. Tudomány, irodalom, művészet. Válogatta Dr. Tolnai Gábor. Fordította Radnóti Miklós. Bp.,1943, Pharos. Kiadói kissé szakadozott papírkötés, kissé foltos lapélekkel.
1684543
15548
323
Books: Military
Ferenczi Zoltán: Deák (Ferenc) élete I. Bp. 1904, MTA. XV, 463; Kiadói egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban
1745675
15549
323
Books: Military
Rend és szenvedély - Ellenzékben és kormányon 1994-2002. Dr. Varga István parlamenti beszédei. Korona Kiadó, 2005.
1570530
15550
323
Books: Military
1557196
15551
323
100
Books: Military
Pester Ungarischer Commercial Bank. 1841-1941. Rückblick auf ein Jahrhundert. (Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841 - 1941 Száz esztendő emlékei.) Bp. 1941. PMKB. Gazdag kép-, dokumentum- és hasonmás anyaggal, német nyelvű kísérőszöveggel. Kiadói, színes, illusztrált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, volt könyvtári példány./Paperbinding, in German language. 1615022
15552
323
Books: Military
Vásártörténet - Hídivásár. Szerk.: Szőllősi Gyula. Debrecen, 1976, Hortobágyi Intéző Bizottság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
1631557
15553
323
Books: Military
1633906
15554
323
Books: Military
1628800
15555
323
Books: Military
1631392
15556
323
Books: Military
1744915
15557
323
Books: Military
Berkovits Ilona: A Kassai-Graduale és a XVI. századi kassai festészet. Bp., 1942, Franklin. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
1684708
15558
323
Books: Military
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF