Hadigazdság, hadtápelmélet, hadtápbiztosítás. Szerk.: Kocsis Bernát. [Bp.,1990, Zrínyi.] Kiadói egészvászon-kötés, a címlap és a hátsó előzéklap hiányzik, egyébként jó állapotban. A könyv a Magyar Honvédségben belső használatra lett kiadva. Megjelent 1000 példányban.
A hadtudomány általános elmélete és hadművészet. Szerk.: Kocsis Bernát. Bp.,1987, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban. A könyv a Magyar Néphadseregben belső használatra lett kiadva.
Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. V. kötete. Háborús kötet. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp.,1916, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai Rt.), IV+336 p. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval. Benne számos érdekes háborús írással (pl.: A fiumei torpedógyárról.), és számos egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotóval.
vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Modern egészvászon kötésben.
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, védőlap mindkét kötetben kijár, az I. kötetben az előzéklap és a címlap hiányzik, kopottas állapotban.
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, javított gerinccel, kötéssel, a borítók sarkai kopottak, a képtáblák egy része hiányzik, néhány tábla sérült szakadt, a mellékletek hiányoznak.
Jahrbuch des deutschen Heeres 1940. Szerk.: Major Martin. Leipzig, 1940, Verlag von Breitkopf & Härtel. Fekete-fehét képekkel. Kicsit laza vászonkötésben, jó állapotban.