Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 173

Bulletin du Musée Hongrois des Beaux-Arts. N. 22. Katona Imre: La Prédication de Saint Jean-Baptiste de Bruegel. Bp.,1963, ny.n., 41-69+145-168 p. Francia és magyar nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző, Katona Imre (1927-) művészettörténész dedikációjával.
15682.

Rufpreis:
1 200 HUF

Filmkatalógus a politikai munkában felhasználható filmekről. Bp.,1981, Kossuth. Kiadói papírkötés. Ferenczy Zsolt filmrendező névjegykártyájával, a kártya két oldala jegyzetelt.
15683.

Rufpreis:
1 000 HUF

Láncz Sándor: Martyn Ferenc ötven rajza. Bp., 1984, Corvina. Kiadói, kissé foltos papírkötés, egyébként jó állapotban.
15684.

Rufpreis:
800 HUF

15685.

Rufpreis:
1 600 HUF

A százéves Budapest szobraiból. Fővárosi Emlékfelügyelőség. Bp., Corvina. Kiadói egészvászon  kötés, papír védőborítóval,képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban.
15686.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kontha Sándor (szerk.): Bokros Birman Dezső önéletrajza, levelezése, művei (100 képpel). Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15687.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pirk János festőművész kiállítása. Kiállítási katalógus. Szentendre, 1973, Művész Galéria. Kiadói papírkötés. A művész, Pirk János (1903-1989) által dedikált.
15688.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csabai István: Az impresszionizmus kora. Bp., 1942, Officina. Félvászon kötés, sarkain kopott, egyébként jó állapotban.
15689.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dávid Katalin: Magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15690.

Rufpreis:
1 000 HUF

15691.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyar reneszánsz. Összeállította: Dékány András. Bp.,1940, Renaissance. Kiadói kartonált papírkötés, az eredeti papír védőborító első részét a címlap elé ragasztották. Mátyás király születésének 500-ik évfordulójának emlékére.
15692.

Rufpreis:
2 000 HUF

15693.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF