Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 173

15670.

Rufpreis:
1 400 HUF

15671.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Nánay István: Magyar televízióművészet 1957-1977. Bp.,1978, Magyar Televízió. Kiadói papírkötés.
15672.

Rufpreis:
800 HUF

Rippl-Rónai állandó kiállítás. Kaposvár. Róma-hegy. Kaposvár, é.n., Somogy-megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés.
15673.

Rufpreis:
800 HUF

Ámos Imre szolnoki vázlatkönyve. Kőbányai János tanulmányával. Bp.,1999, Múlt és Jövő. Kiadói papírkötésben, és kiadói spirálozott kötésben, kiadói papírmappában.
15674.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gerő László: A budai vár helyreállítása. Bp.,1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés. Első kiadás.
15675.

Rufpreis:
1 200 HUF

15676.

Rufpreis:
1 600 HUF

Az iparművészet könyve. II. kötet.  A Magyar iparművészeti Társulat megbízásából szerkeszti Ráth György. Bp.,1905, Athenaeum, 4+646 p.+LXXXVI t. melléklet (ebből 9 színes); Gazdagon illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, a felső lapélek aranyozottak, kopottas borítóval és gerinccel, kissé sérült gerinccel.
15677.

Rufpreis:
1 800 HUF

15678.

Rufpreis:
3 000 HUF

Katona Imre: Zsolnay. Szemtől szemben. Bp.,1977, Gondolat. Kiadói papírkötés.
15679.

Rufpreis:
1 000 HUF

15680.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Sz. Kürti Katalin: Köztéri szobrok és épületdíszítő alkotások Debrecenben és Hajdú-Biharban. Debrecen, 1977, Hajdú-Bihar megyei Tanács V.B. Művelődésügyi Osztálya. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15681.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF