Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 173

15622.

Rufpreis:
10 000 HUF

Nagyházi galéria és aukciósház. Képzőművészeti árverések eredményei. 1994-1999. Fine Art Sales Index. Szerk.: dr. Marits Ferenc, Nagy József. Bp.,2000, Nagyházi Galéria és Aukciósház. Kiadói kartonált papírkötés
15623.

Rufpreis:
1 000 HUF
23

Tóth Ervin: Európai grafika. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, hiányos gerinccel.   A szerző, Tóth Ervin (1910-1999) által aláírt, számozott (200/34.)
15624.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gerő László: A budai vár helyreállítása. Bp.,1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Kiadói kopottas félvászon-kötés. Első kiadás.
15625.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tisztelet a mesternek. Születésnapi levelek Barcsay Jenőhöz. Szentendre, 1987, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. 436/1000. számozott példány, kereskedelmi forgalomba nem került, plüss kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
15626.

Rufpreis:
3 000 HUF

Palágyi Menyhért: Székely Bertalan és a festészet aesthetikája. Függelék: I. Székely Bertalan: A figurális rajz és festés elvei. II. Palágyi Menyhért: Nagy mesterek másolása és a húsfestés problemái. Nemzeti Festészetünk I. Bp.,1910, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann és Vastagh),(Fischl Dávid-ny.),4+170 p.+ 4 t. Egyetlen kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, egy-két helyen ceruzás aláhúzással, bejelöléssel, a 96. oldalnál kissé foltos lappal, jó állapotban.
15627.

Rufpreis:
3 000 HUF

Görög ékszerek. Angol-görög nyelvű kiállítási kalauz. Bp.,2003, Szépművészeti Múzeum. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadó papírkötés./ Greek Jewellery. Exhibiton guide. In English and Greek language. With colourful photos. Paperbinding.
15628.

Rufpreis:
1 200 HUF

15629.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szabó Noémi: Az önmagával viaskodó ember. Gaál József művészete. Gaál József (1960- ) festőművész által Győri István (1958- ) festőművész részére DEDIKÁLT! Bp., 2010, T-Art Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15630.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mészáros Tamás: Markó táncszínháza. Bp.,1984, Múzsák. Kiadói papírkötés.
15631.

Rufpreis:
1 000 HUF

1978 Művészet folyóirat évkönyve 1978. Bp.,1979, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15632.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jakab Rozália: "Nálunk a harangszó elszáll a határig" Népélet és néphagyomány Farkaslakán.  Tamási Áron Alapitvány, 2001
15633.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF