Magyar Vilmos: Alpár Ignác élete és működése II-IV. rész. II. rész: Út a hírnév felé. 1882-1896. III.rész: Mercur szolgálatában. 1897-1918. IV. rész: Az ünnepelt és az üldözött Alpár. 1889-1928. Bp.,1933-1935, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 97+1+229+39+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, jó állapotban.
Nagyházi galéria és aukciósház. Képzőművészeti árverések eredményei. 1994-1999. Fine Art Sales Index. Szerk.: dr. Marits Ferenc, Nagy József. Bp.,2000, Nagyházi Galéria és Aukciósház. Kiadói kartonált papírkötés
Tóth Ervin: Európai grafika. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, hiányos gerinccel. A szerző, Tóth Ervin (1910-1999) által aláírt, számozott (200/34.)
Tisztelet a mesternek. Születésnapi levelek Barcsay Jenőhöz. Szentendre, 1987, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. 436/1000. számozott példány, kereskedelmi forgalomba nem került, plüss kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
Palágyi Menyhért: Székely Bertalan és a festészet aesthetikája. Függelék: I. Székely Bertalan: A figurális rajz és festés elvei. II. Palágyi Menyhért: Nagy mesterek másolása és a húsfestés problemái. Nemzeti Festészetünk I. Bp.,1910, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann és Vastagh),(Fischl Dávid-ny.),4+170 p.+ 4 t. Egyetlen kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, egy-két helyen ceruzás aláhúzással, bejelöléssel, a 96. oldalnál kissé foltos lappal, jó állapotban.
Görög ékszerek. Angol-görög nyelvű kiállítási kalauz. Bp.,2003, Szépművészeti Múzeum. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadó papírkötés./ Greek Jewellery. Exhibiton guide. In English and Greek language. With colourful photos. Paperbinding.
Szabó Noémi: Az önmagával viaskodó ember. Gaál József művészete. Gaál József (1960- ) festőművész által Győri István (1958- ) festőművész részére DEDIKÁLT! Bp., 2010, T-Art Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.