Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 173
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1778777
15634
323
Books: Architecture, Art
Nékám Lívia: Meisseni porcelán. A Budapesti Iparművészeti Múzeum Gyűjteményében. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban.
1779374
15635
323
Books: Architecture, Art
1779290
15636
323
Books: Architecture, Art
Eugenio Garin: Reneszánsz és műveltség. Fordította: Körber Ágnes. Bp.,1988, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1697748
15637
323
Books: Architecture, Art
A Művészet Kiskönyvtára sorozat kb. 135 kötete, benne külföldi művészekről szóló kiadványokkal, többségében jó állapotban.
1780775
15638
323
Books: Architecture, Art
1779323
15639
323
Books: Architecture, Art
1779357
15640
323
Books: Architecture, Art
Emma Micheletti: Firenzei Múzeumok. Fordította: Dobos Éva. Bp., 1995, Elek és Társa. Kiadói kartonált papírkötés. 1779308
15641
323
Books: Architecture, Art
Michael Levey: A festészet rövid története. Giotto-Cézanne. Bp., 1983, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. 1790013
15642
323
Books: Architecture, Art
1966-1967 BÁV 15. és 17. sz. művészeti képaukciója. Katalógus. Bp., Fővárosi Nyomda. Kiadói papírkötésben. Megjelentek 1500 példányban. 1789282
15643
323
Books: Architecture, Art
Angelica Ralphstone: A világ 101 csodája. Építészet. Bp., Inkvizitor kiadó. Rengeteg illusztrációval 1789322
15644
323
Books: Architecture, Art
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, é.n. [1913], Pesti Napló, Stephaneum nyomása. Kiadói díszített egészvászon kötésben, számos fekete-fehér, illetve színes képpel, Egy előzéklap elvált, egyébként jó állapotban 1741146
15645
323
2200
Books: Architecture, Art
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF