Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 173

Kovács Margit Gyűjtemény. Szerk.: Petényi Katalin.  Szentendre,é.n., Pesti Magyar Múzeumok Igazgatósága. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
15706.

Rufpreis:
800 HUF

15707.

Rufpreis:
1 600 HUF

15708.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bálint Jenő: Benedek Péter földműves-festőművész. Mayer János M. Kir. Földművelésügyi miniszter, Kertész K. Róbert H.-államtitkár bevezetőivel. [Bp.], [1928], Faluszövetség, 1 t.+48 p.+8+16 sztl. lev. (képanyag)+ 1 mell. (levélfacsimile.) Fekete-fehér egészoldas fotókkal illusztrálva. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, az egyik lapon (35/36.) kis hiánnyal a sarkánál.
15709.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15710.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

15711.

Rufpreis:
1 000 HUF

15712.

Rufpreis:
800 HUF

Bartók-Hubay-Molnár-Varró: Liszt a miénk! 54 műmelléklettel. Bp., 1936. Liszt növendékek emlékbizottsága. Félvászon kötésben, gerincen szakadással
15713.

Rufpreis:
3 000 HUF

15714.

Rufpreis:
6 000 HUF

Buzás Gergely: Gótika és a kora reneszánsz. Magyar Építészet 2. Bp.,(2001), Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói zsugorfóliában. Újszerű állapotban.
15715.

Rufpreis:
1 600 HUF

Feld István: Késő reneszánsz és kora barokk. Magyar Építészet 3. Bp.,(2002), Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15716.

Rufpreis:
1 600 HUF

Velladics Márta: Barokk, rokokó és copf. Magyar Építészet 4. Bp.,(2002), Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói zsugorfóliában. Újszerű állapotban.
15717.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF