Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 46

Rapaics Raymund: Magyar kertek. A kertművészet Magyarországon. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyoma. Kiadói félbőr kötés, hiányzó gerinccel, kopottas állapotban.
15663.

Rufpreis:
1 000 HUF

15664.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Dr. Oláh László: Szőlészek zsebkönyve. Bp., 1979, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15665.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Id. Mohácsy Mátyás, Maliga Pál, ifj. Mohácsy Mátyás: Az őszibarack. Bp., 1967, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
15666.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói, egészvászon kötésben.
15667.

Rufpreis:
800 HUF

15668.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

15669.

Rufpreis:
1 800 HUF

A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1991, Minerva. Kiadói egészvászon kötésben. Reprint!
15670.

Rufpreis:
1 200 HUF

Végh Antal: Száz szatmári parasztétel. Bp.,1978, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
15671.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. D. G. Hessayon: Építem a kertem. Kertszakértő. Fordította: Veszelák Péter. Bp.,1996, Park. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15672.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF