Dr. Weiser István-Dr. Zaitschek Arthur: Takarmányozástan. Bp.,[1930], Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal.
Enesei Dorner Béla: A kereskedelmi trágyák történelme, gyártása és használata. Bp.,[1925],Athenaeum, 508 p. Harmadik, teljesen átdolgozott és bővített kiadás. Szövegközti képekkel. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
A fakórothadás (coniothyrum) elleni védekezés. Összeállította: csikmádéfalvi Dr. Istvánffy Gyula. A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet Szőlővédelmi Útmutatásai. Bp.,1908, Pallas, 16 p.+2 t.(litográfiák.) Kiadói papírkötés.
1908 A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet évkönyve. II. évf. 1907. Szerk.: csíkmádéfalvi Dr. Istvánffy Gyula. Bp., 1908, Pallas, IV+102 p. Kiadói papírkötés, kis javítással a gerincen.
Horn János-Dr. Jeszenszky Árpád-Dr. Kerekes Lajos: Gyümölcstermesztési és gyümölcsfavédelmi rádiótanfolyam. (1933. január 5.-március 2.) Az előadásokat írták: I-VII. Horn János, VIII. Dr. Jeszenszky Árpád, IX.:Dr. Kerekes Lajos. Rádiós Gazdasági Előadások. VI. évf. A magyar királyi földmívelügyi miniszter kiadása. Bp., 1933, "Pátria",90+2 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Dr. Prack László: A kisbirtok helyes berendezése és kezelése. Gazdasági tanácsadó 10. Bp.,[1921], Athenaeum,160 p. Kiadói papírkötés, kissé laza kötéssel, javított kötéssel, ceruzás aláhúzásokkal.
Dr. Bittera Miklós: A kukorica, mint szemestermény és mint takarmánynövény. Gazdasági tanácsadó 16. Bp.,1922, Athenaeum,132 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, javított, laza kötéssel, kijáró lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal.