Papp Miklós: A gabonafélék termelése. Gazdasági tanácsadó 14. Bp.,1922, Athenaeum,70+2p. Kiadói papírkötés, 12. oldalon ceruzás aláhúzással, kissé sérült gerinccel.
Osztrovszky Antalné-Dr. E. Németh ágnes: A szőlő és must feldolgozásának új iránya. Gazdasági tanácsadó 28. Bp.,[1928], Athenaeum, 240 p. Szövegközti illuszrációkkal. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Buchta Viktor: A gyümölcs és zöldségfélék értékesítése, eltartása és konzerválása. Gazdasági tanácsadó 7. Bp.,[1925], Athenaeum,264p. Második, teljesen átdolgozott és tetemesen bővített kiadás. Kiadói papírkötés,
1943 Dr. Berzsenyi-Janosits László: A takarmánykáposzta és termesztése. Rádiós Gazdasági Előadások. XVI. évf. 5. sz. Bp., 1943, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium, (Athenaeum-ny.), 8 p.
Molnár Pál: Hogy lehet a tyuktenyésztés a falu életének könnyítője? Alsódunántúli Mezőgazdasági Kamara Kiadványai. 1931. 3. sz. Kaposvár, 1931, Uj Somogy-Nyomda és Lapkiadó Rt., 60 p. Második, és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapokkal, a gerincen kis sérüléssel.
N. Madarász Aladár: A chrysanthemum termesztése. Bp., 1929, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó, 45+2 p. Javított gerincű félvászon-kötés, megviselt állapotban, kissé sérült gerinccel, foltos, ceruzás aláhúzásokkal.