Dr. Th. H. Van De Velde: A házastársak elhidegülése, keletkezése és legyőzése.Fordította: Dr. Feldmann Sándor. Budapest,(1928), Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, javított gerinccel.
Dr. Victor Cherestesiu: Magyar-román szótár. Dictionar Maghar-Roman. Brassó/Brasov, 1947, Corvina-Brassó. Félvászon-kötés, kopottas borítóval, és gerinccel, magyar és román nyelven./ Half-linen-binding, with worn spine and cover, in Hungarian and Romanian languages.