Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 41

15831.

Rufpreis:
1 600 HUF

15832.

Rufpreis:
1 600 HUF

15833.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Victor Cherestesiu: Magyar-román szótár. Dictionar Maghar-Roman. Brassó/Brasov, 1947, Corvina-Brassó. Félvászon-kötés, kopottas borítóval, és gerinccel, magyar és román nyelven./ Half-linen-binding, with worn spine and cover, in Hungarian and Romanian languages.
15834.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyar-német szótár és német-magyar mondatgyűjtemény. Összeállította: Vermes Zsigmond. Szeged,1932, Traub B. és Társa Kő- és Könyvnyomdai Műintézete. Negyedik, javított és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.
15835.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF