Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 41
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1547979
15819
316
Books: Social sciences
1546867
15820
316
Books: Social sciences
Payot: Az akarat nevelése I-II. (Egybekötve.) Fordította Weszely Ödön. Bp.,1912, Franklin. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, egy kijáró lappal.
1706208
15821
316
Books: Social sciences
1691670
15822
316
Books: Social sciences
Népismereti dolgozatok 1976. Szerkesztette: Dr. Kós Károly, Dr. Faragó József. Bukarest, 1976, Kriterion. Kiadói papírkötésben.
1666981
15823
316
Books: Social sciences
Achille Loria: A szociológia feladatai és iskolái. A szerzőnek a magyar kiadáshoz írt eredeti előszavával. Fordította Pór Ödön. Bp.,1907, Grill. Károly. Korabeli egészvászon-kötés, kissé foltos elülső borítóval, jó állapotban.
1721725
15824
316
2200
Books: Social sciences
Katona Imre: Utak a néprajzhoz - a néprajz útjai. Alapozó tanulmányok a népről és néprajzról. Bp.,1992, Guzsalyas Kiadó. Kiadói papírkötés.
1721735
15825
316
2200
Books: Social sciences
Varga Marianna: A magyar népviseletekről. Bp.,1993,Guzsalyas Kiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
1671291
15826
316
Books: Social sciences
Kis magyar néprajz a rádióban. Szerk.: Jávor Kata, Küllős Imola, Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1978, Révai. RTV-Minverva. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
1656270
15827
316
Books: Social sciences
Vegyes könyvtétel, filozófiai könyvek témában, 3 db: Platón: Az Állam. Részletek. Gondolkodók. Bp., 1970, Gondolat. 2. kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Sören Kiergkegaard Írásaiból. Gondolkodók. Bp., 1969, Gondolat. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Fordította Szemere Samu. Spinoza: Etika. Bp.,1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1591498
15828
316
Books: Social sciences
1626988
15829
316
Books: Social sciences
Dr. Fináczy Ernő: A renaissancekori nevelés története. Vezérfonal egyetemi előadásokhoz. Bp., 1919, Hornyánszky Viktor, VI+289 p. Első kiadás. Kiadói javított gerincű papírkötésben.
1592779
15830
316
Books: Social sciences
Szülők könyve. Zimmermann Ottó Könyve nyomán átdolgozta Kőrösi Henrik. Bp., 1928, Kir. Magyar Egyetemo Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval, sérült hiányzó gerinccel, de belül jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF