Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 41

15807.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Trikál József: A gondolkodás művészete. Szent István Könyvek 40. sz. Bp.,1926, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
15808.

Rufpreis:
1 200 HUF

15809.

Rufpreis:
1 000 HUF

15810.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ribot, T. H.: A lelki átöröklés. Bp., 1896, Magyar Tudományos Akadémia. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15811.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Noszlopi László: Jellemlátás és jellemigézés. Szent István Könyvek 118-19. Bp.,1935, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
15812.

Rufpreis:
3 000 HUF

Földes Béla: A socialimsus II. kötet. Bp.,1910, MTA, (Hornyánszky V.), 517+2 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
15813.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ismeretlen moldvai nótafák. Csángófalvak énekközlőinek szöveg- és dallamkincse. Szegő Júlia gyűjtése. Válogatta és szerkesztette: Tari Lujza. Bp.,1988, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15814.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heller Farkas: Közgazdasági Lexikon. Bp., 1937, Grill Károly, 499 p. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
15815.

Rufpreis:
1 000 HUF

Grétsy László: Nyelvi játékaink nagykönyve. Magyar Nyelv Kézikönyvei XXVI. Bp.,2012, Tinta. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.
15816.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Maywald József:könyvei, 3 db:  Görög nyelvtan. Rövid, áttekinthető előadásban. Függelékül: Az Ión szójárás vázlata. Gimnáziumi használatra. Nyolcadik, változatlan kiadás.+ Görög gyakorló- és olvasókönyv. I. rész: A név és szabályos w-végű ige. Gimnáziumi használatra.  Nyolcadik, változatlan kiadás.+  Görög gyakorló- és olvasókönyv. II. rész: Szemelvények Xenophon s a görög lírikusok műveiből. Gimnáziumi használatra. Hatodik, változatlan kiadás. Sajtó alá rendezte: Vayer Lajos. Bp., 1922, Kókai Lajos. Kiadói spirálozott kartonált papírkötés, a borítókon található kisebb foltoktól eltekintve szép állapotban.
15817.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dr. Kiss Lajos: Az igazságügyi kézírásszakértői vizsgálat alapjai. Bp.,1977, Közigazgatási és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
15818.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF