https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 164
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1719885
15389
316
0
3600
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
A reakció ellen. A Szociáldemokrata Párt harca. Hősköltemény és krónika. Szerk.: Dr. Révész Mihály. Bán Antal, Büchler József, Erdődy János, Hámori László, Kéthly Anna, Dr. Ries István, Solti Lajos, Szakasits Árpád és Száva István munkálkodásával. Bp.,(1945), Népszava, 159 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült, hiányos gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
1723069
15390
316
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Zsedényi Aladár: Szabadságharcunk 1848-49-ben. 59 képpel. Bp., 1912. Hornyánszky. 23p.
Das Lot is nicht erreichbar
1722600
15391
316
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Magyari István: Az országokban való sok romlásoknak okairól. Sajtó alá rendezte Katona Tamás. Az utószót írta Makkai László. Bibliotheca Historica. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1723074
15392
316
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Tasnádi Nagy András: Az élő Bethlen Gábor. Bp. 1943, Orsz. Bethlen Gábor Szövetség. 38 l., 2 t. (fénykép). Kiadói papírborítóban. 1719298
15393
316
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
A Hadtörténeti Múzeum Értesítője 10. Szerk.: Kreutzer Andrea, Makai Ágnes. Acta Musei Militaris in Hungaria. Bp., 2008, Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1639432
15394
316
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
A Hadtörténeti Múzeum Értesítője 6. Szerk.: Hausner Gábor. Acta Musei Militaris in Hungaria. Bp., 2003, Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1719475
15395
316
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár József-Simon Györgyi: Magyar nyelvemlékek Bp., 1976. Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1724237
15396
316
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár László Miklós: A híres vadnyugat. Bp., 1983, Móra. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1724285
15397
316
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Erba Odescalchi Sándor: Testamentum. 1. köt. Bp., 1990, Dovin. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1691752
15398
316
0
800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Raffay Ernő: Trianon titkai, avagy hogyan bántak el országunkkal. Budapest, 1990, Tornado Dannenija. Kiadói papírkötés. 1690740
15399
316
0
800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Walter Pater: Görög tanulmányok. Fordította Kőszegi László. Bp., 1914, MTA. Kiadói papírkötés, a gerince részben elvált a borítótól, a gerince szétvált.
Das Lot is nicht erreichbar
1691311
15400
316
0
800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Hollós Ervin-Lajtai Vera: Horthy Miklós, a fehérek vezére. Bp.,1985, Kossuth Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse