Nyulásziné Straub Éva: Öt évszázad címerei a Magyar Országos Levéltár címerein. Bp., 1987, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.+Páni Hamar család címerének modern nyomatával.
Prof. Dr. Ernst Heinrich Kneschke: Neues allgemeines Deutsches Adels-Lexicon im Vereine mit mehreren Historikern I. [Aa-Boyve.] Leipzig, 1859, Friedrich Voigt. Korabeli kopottas aranyozott gerincű félbőr-kötés, az előzéklapon tollal bejegyzés, az ezt követő lap foltos, de egyébként jó állapotban, festett lapélekkel, német nyelven./ Half-leather-binding, in German language.
Hans Delbrück: Weltgeschichte. IV. Neuzeit Die Revolutionsperiode von 1789 bis 1852. Berlin, 1931, Detusche Verlagsgesellschaft. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, német nyelven./ Linen-binding, with little bit damaged spine, in German language.
2 db könyv: E. Kovács Péter: Matthias Corvinus. Bp., 1990, Officina Nova. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. + Nagy László: kard és szerelem. Törökkori históriák. Bp., 1985, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
A Milleniumi Magyarország. Album korabeli fotográfiákkal. Budapest, 1998, Kossuth Kiadó. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva, magyar, angol, német és francia nyelven. Hátulján foltos