Böhm Vilmos két könyve: Két forradalom tüzében. Bp.,[1946], Népszava. Második kiadás.Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. Másodszor emigrációban. Íródott a politikus halála előtt, 1948-1948-ben, Stockholmban. h.n., 1990, Progreszió. Kiadói papírkötés.
A Téka sorozat 5 kötete: Kolumbusz hajónaplója; Antik portrék; Voltaire: Én, az üldözöttek Don Quijotéja; Apor Péter: Metamorphosis Transylvaniae; Gaál Gábor: Vidéki történet. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Vázsonyi Vilmos beszédei és írásai. II. kötet. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság. Kiadói félbőr kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
Bíró Lajos Pál: A Nemzeti Szinház története 1837-1841. Bp.,1931, Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek), 143+2 p. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
Kopácsi Sándor: AZ 1956-os magyar forradalom és a Nagy Imre per. Tanúk-korukról. New Brunswick, 1980, Magyar Öregdiák Szövetség - Bessenyei György Kör, 64 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Simonffy Emil: A polgári földtulajdon kialakulása és a birtokmegoszlás Délnyugat-Dunántúlon. Zalaegerszeg, 2002, Zala Megyei Levéltár. Térképekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.