Marczali Henrik: Magyarország története. Középfokú iskolák számára. Bp.,1909, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó elülső előzéklappal.
Fóthy János: Horthyliget, - a magyar Ördögsziget. (Magyar Golgota.) Bp.,(1945), Müller Károly Könyvkiadóvállalat (Gábor Áron),(Légrády-ny.), 89+3 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Károly Róbert emlékezete. A szöveganyagot válogatta, szerkesztette, a bevezetőt és a jegyzeteket írta Kristó Gyula, és Makk Ferenc. A képanyagot Marosi Ernő válogatta. Bp.,1988, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.