Ronniger, Karl: Försters Turistenführer in Wiens Umgebung. 3. köt. Bécs, 1923, Artaria. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Clubführer durch die Walliser-Alpen. 3/a köt.: Vom Theodulpass bis zum Schwarzenberg-Weisstor. Összeáll.: Dübi, H[einrich]. Zürich, 1916, Verlag des Central-Comités. Átnézeti térképekkel. Enyhén kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Clubführer durch die Walliser-Alpen. 3/b köt.: Vom Strahlhorn bis zum Simplon. Összeáll.: Dübi, H[einrich]. Zürich, 1916, Verlag des Central-Comités. Átnézeti térképekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Magyar Sportalmanach 1928. Szerk.: Zuber Ferenc. Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Bp.,1929, Kertész József Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos, kissé szakadt borítóval, intézményi bélyegzővel.