Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 40

Böröczky József, Földy Attila, Szabó Endre, Baráz Miklós: Talmácsi és a 101 éves magyar motorsport. Bp.,2007, Duna Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15204.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Sportkalauz. Szerk.: Perlai Rezső, Szamay György. Bp., 1983, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés,  műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány.
15205.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kahlich Endre, Gy. Papp László, Subert Zoltán: Olimpiai játékok 1896-1976. Bp., 1977, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15206.

Rufpreis:
1 000 HUF

15207.

Rufpreis:
1 600 HUF

15208.

Rufpreis:
1 600 HUF

15210.

Rufpreis:
2 000 HUF

15211.

Rufpreis:
1 000 HUF

15212.

Rufpreis:
1 200 HUF

Leberle, Führer durch das Wettersteingebirge. Szerk.: Welzenbach, Wilhelm. München, 1927, J. Lindauersche Universitäts-Buchhandlung. Térképmelléklettel. Kopott vászonkötésben, néhány lap foltos.
15213.

Rufpreis:
2 000 HUF

Der Gardasee und seine Umbgebung mit Ausflügen nach Verona und Brescia. Lipcse, 1912, Karl P. Geuters Reiseführerverlag (Geuters Reiseführer). Térképmellékletekkel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15214.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hess, Heinrich: Spezialführer durch das Gesäuse und durch die Ennstaler Gebirge zwischen Admont und Eisenerz. Bécs, 1910, Artaria & Co. Fekete-fehér fényképekkel, térképmelléklettel. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15215.

Rufpreis:
1 200 HUF

15216.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF