Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1726691
15180
315
Books: Sports, Chess, Alpinism
Magyar Lovaregylet (Hungarian Jockey Club Verseny Naptár 1938. évre. Második rész. Bp.,1939, Magyar Lovaregylet, (Pallas Irod. és Nyomda Rt.), XXVI+596 p. Kissé kopottas átkötött félvászon-kötésben. 1681224
15181
315
Dettre, Andrew: The First 15 Years of St. George Budapest (1957-1972). Alexandria NSW, é. n., Atlas Printery. Vászonkötésben, jó állapotban. / In English, linen binding, in good condition.
1713425
15182
315
1727735
15183
315
Pluhár István: A berlini olimpia. Bp., 1936, Marjay Frigyes. Megviselt, sérült vászonkötésben.gerince hiányzik, kijáró lapokkal. 1726217
15184
315
2 db sportkönyv: Magyar Olimpiai Lexikon (Bp., 2000); Sport '89 (Debrecen, 1989). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1726251
15185
315
Vívás. Összeáll.: Balthazár Lajos - Székely Tibor. Bp., 1985, Sport (Verseny- és játékszabályok). Papírkötésben, jó állapotban. 1727921
15186
315
Bilek István: Örökös sakkban. Bp.,1987, Sport. Kiadói papírkötés.
1731151
15187
315
17 db futballal kapcsolatos érdekes könyv, közte: Hámori Tibor: Puskás; Surányi András: Aranycsapat; Sebes Gusztáv: Örömök és csalódások; Rózsa András: Fociológia; Lakatos András: Pótmérkőzés; Végh Antal: Gyógyít6atlan; Végh Antal: Miért beteg a magyar futball; Somos István: Ezerarcú futball; Somos István: Ezerarcú Mundial; Gál-Köves: Labdarúgás alulnézetben; 1962-193 A labdarúgás zsebkönyve, stb., különböző kötésben, jó állapotban. 1704888
15188
315
Sz. Bozsik Nóra - Várady Jenő: Lovasélet Magyarországon. Bp., 1976, IPV. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1727914
15189
315
Asztalos Lajos-Bán Jenő: A sakkjáték elemei. Bp.,(1991),Kossuth. Hatodik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1635180
15190
315
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 2. füzet: Szabadgyakorlatok. Bp., 1926, Stádium, 40 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, Nagydorogi Levente Egyesület pecsétjével.
1635164
15191
315
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 3. füzet: Atlétika. Bp., 1926, Stádium, 96 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, Nagydorogi Levente Egyesület pecsétjével.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF