Dr. Max Arendt - Dr. Paul Torge: Berlin Einst und Jetzt. Berlin, 1934, Gustav Grosser. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban, sérült kötéssel, egy kijáró lappal, rengeteg fekete-fehér fotóval illusztrálva, német nyelven./Linen-binding, with paper cover, with damaged binding, the linen-binding spotty, one page is coming out, in German language.
3 db könyv - Dr. Magyar: Szántódpuszta és környéke, Entz Béla: Változó Balaton, Dr. Zákonyi Ferenc: A Balaton üdülőkörzet természeti értékei. Kiadói kartonált és papírkötésben, jó állapotban.
Tata-Tóváros írásban és képben. Kalauz a kirándulók számára. Tata, 1987, Móricz Zsigmond Városi Könyvtár. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, az 1888-as kiadás reprintje.
Táncsics Mihály: Fővárosunk. A bevezetőt írta: H. Kohut Mária. Budapest Főváros levéltára Forráskiadványai VIII. 88 hasonmás oldal. Bp., 1976. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban, megjelent 1500 példányban.
Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. 59 képpel és 1 térképpel és 63 képpel és 1 térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 189+240 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Kissé piszkos, de jó állapotú.