Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 179

Transylvania Képeskönyvek - Kolozsvár. Bp.,1989, Polygon. Kiadói kartonált papírkötés.
15132.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Max Arendt - Dr. Paul Torge: Berlin Einst und Jetzt. Berlin, 1934, Gustav Grosser. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban, sérült kötéssel, egy kijáró lappal, rengeteg fekete-fehér fotóval illusztrálva, német nyelven./Linen-binding, with paper cover, with damaged binding, the linen-binding spotty, one page is coming out, in German language.
15133.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db könyv - Dr. Magyar: Szántódpuszta és környéke, Entz Béla: Változó Balaton, Dr. Zákonyi Ferenc: A Balaton üdülőkörzet természeti értékei. Kiadói kartonált és papírkötésben, jó állapotban.
15134.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tata-Tóváros írásban és képben. Kalauz a kirándulók számára. Tata, 1987, Móricz Zsigmond Városi Könyvtár. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, az 1888-as kiadás reprintje.
15136.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jancsik Péter: Torockói hegység. Turisztikai kalauz. Erdély hegyei 9. Csíkszereda, 1999, Pallas-Akadémia Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, térkép-melléklettel.
15137.

Rufpreis:
1 000 HUF

Galamb Sándor: Hevesi Sándor. Bp., é. n., Studium (Kortársaink 9.). Papírkötésben, jó állapotban.
15138.

Rufpreis:
1 200 HUF

15139.

Rufpreis:
1 000 HUF

15140.

Rufpreis:
2 000 HUF

Táncsics Mihály: Fővárosunk. A bevezetőt írta: H. Kohut Mária. Budapest Főváros levéltára Forráskiadványai VIII. 88 hasonmás oldal. Bp., 1976. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban, megjelent 1500 példányban.
15141.

Rufpreis:
1 600 HUF

15142.

Rufpreis:
2 400 HUF

Up de Graff, F. W.: Az Amazonasz őserdeiben. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Aranyozott vászonkötésben
15143.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kéz Andor dr.(szerk.): Felfedezők Lexikona. Magyar Földrajzi Társaság. Bp.,é.n., Franklin Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Kicsit kopott.
15144.

Rufpreis:
1 400 HUF
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF